Kliendid räägivad


Siiras tänu klientidele, kes on end mulle usaldanud!

Kristiina & Kaspar

Rohkem pilte blogis - vajuta siia


Silver meeldis meie pulmalistele esimesest silmapilgust! Tegemist on inimesega, kes teeb tööd suure kirega ning seda kiirgab temast ning jätkub igaühe jaoks!

Ta oskas hästi meid juhedada ning leidis kaunimad hetked, mida tabada.

Samuti jätkus teda ka külaliste jaoks ning tema terav silm ning loovus nägid kaunemaid külgi inimestes ja ümbritsevates detailides ja looduses.

Aitäh, et jäädvustasid meie päeva kaunimaid hetki!

Pulma pildistamine Jäägri Villas

Kristiina & Bert-Ken


Silver käis jäädvustamas meie pulma ning jäime tema teenusega väga rahule. Terve päev pildistamist sujus suurepärast ja kogu olemine oli selline tšill, no worries. Mis mulle Silveri puhul meeldis oli see, et teda ei olnud justkui näha ega kuulda, aga sellegipoolest sai kogu päev märkamatult jäädvustatud. Valmis fotod saime kaunilt pakitud karbis koos mälupulgaga oma koju kätte - superlux!

Laura & Lauri

Rohkem pilte blogis - vajuta siia


Jäime Silveri tööga väga rahule. Silveriga on väga mõnus ja lihtne suhelda ning ennast vabalt tunda. Tema juhendamisel saime imelised ilupildid ilma, et ise poseerida oleksime osanud. Silveri jaoks ei ole mingi probleem ka suuremat seltskonda üheskoos poseerima panna. Ning lisaks n-ö kohustuslikele piltidele on meil veel tohutu hulk ägedaid ja emotsioonidest tulvil ülesvõtteid kogu päeva kulgemisest, mis naeratuse näole toovad.

Kadri & Madis

Rohkem pilte blogis - vajuta siia


Meie jaoks oli pulmafotograafi valik imelihtne. Nägime Silveri professionaalsust ja annet tabada häid kaadreid oma sõprade pulmas. Hiljem nende pilte vaadates olime heas mõttes šokeeritud, kuna pulmapildid olid soojad, maagilised ja kajastasid pulmas läbielatud emotsioone. Neid pilte nähes oligi otsustatud, et Silverist peab saama ka meie pulmafotograaf!


Silveril on võime ja oskus panna ka kõige võhikumad poseerijaid (seal hulgas meie) kaamera ees end vabalt tundma. Tema rahulikud suunidsed ning kerge olek tekitavad turvalise ja mõnusa õhkkonna, kus on kõigil hea olla. Lisaks sellele tundus, et Silver jõudis õhtu jooksul justkui kõikjale - pildid olid tehtud nii tähtsaimatest sündmustest kui ka väikestest detailidest ja pulmakülalistest. Esimest korda pulmapilte arvutist vaadates elasime läbi neid samu emotsioone kui pulmapäeval. Pildid olid niivõrd hästi üles võetud, kiirgasid soojust ja loomulikkust. Saime ka perelt ja sõpradelt kuhjaga positiivset tagasisidet. Kokkuvõtteks jäime Silveri tehtud tööga 110% rahule ja plaanime ka tema oskusi varem või hiljem uuesti mõne elusündmuse jäädvustamisel rakendada.


PS! Peigmehe vennale meeldisid meie pulmapildid nii väga, et ta koos oma kihlatuga broneeris Silveri ka nende pulma järgmisel suvel üles võtma. Vot see on kvaliteedi märk kui sa ei pea reklaamimise peale raha kulutama, vaid tehtud töö räägib enda eest!